AKCIJA: CLAAS ARION 470 AR FRONTĀLO IEKRĀVĒJU NO 69 900 EUR + PVN

IZBAUDI BRĪVĪBU.

JAUNAIS
CLAAS ARION 470
AR FRONTĀLO IEKRĀVĒJU.

No 69 900 EUR + PVN

 

 

CLAAS ARION 470 AR FRONTĀLO IEKRĀVĒJU

Tehniskā specifikācija
 

  • Dzinēja jauda ar CPM – 155 ZS
  • Homologācijas/reģistrējamā nominālā jauda – 153 ZS
  • Dzinēja griezes moments – 631 Nm
  • Vadītāja krēsls ar pneimatisku amortizāciju
  • Dzesēšanas nodalījums zem mācekļa sēdekļa
  • Abpusējās darbības hidroizvadi – 3 pāri
  • 2-kontūru gaisa bremzes
  • Multifunkcionālā vadības svira
  • CLAAS FL iekrāvējs

Vairāk informācijas sniegs  reģionālie tirdzniecības pārstāvji

ARION 400. SĒRIJAS JAUNUMI

KOMFORTABLA KABĪNE

Komfortablā ARION kabīne atbilst visām šīm prasībām, un tā pieejama trīs aprīkojuma līmeņos un četrās versijās, ieskaitot PANORAMIC kabīni. Tā paredzēta, lai atvieglotu jūsu darbu un jūs varētu koncentrēties produktīvai darba dienai. Bet vislabākā brīvības forma noteikti ir: pabeigt darbu nedaudz agrāk.

VIDEI DRAUDZĪGS V POSMA DZINĒJS

ARION 400 V posmā visi izplūdes gāzu pēcapstrādes sistēmas
komponenti ir intelektiski iestrādāti tā, lai būtu iespējams
joprojām ērti piekļūt dzinēja nodalījumam un tehniskās
apkopes vietām. Dīzeļdegvielas oksidēšanās katalizators (DOC) atrodas zem dzinēja pārsega, tieši aiz turbokompresora, jo tā efektīvai darbībai nepieciešama augsta izplūdes gāzu temperatūra. Selektīvā katalītiskā reducēšana uz filtra (SCRoF) ir neatņemama izplūdes sistēmas sastāvdaļa un atrodas traktora labajā pusē.

PASTĀVĪGA JAUDA

Sagaidām 8% lielāku griezes momentu. CLAAS specifiskā
dzinēja veiktspējas līkne ļauj strādāt ar pilnu griezes momentu plašā dzinēja apgriezienu diapazonā. Tāpēc ARION nodrošina pastāvīgu jaudu un padod to tieši tad, kad tas nepieciešams. Tas nozīmē, ka jūs varat ietaupīt degvielu, strādājot ar maziem dzinēja apgriezieniem un maksimālo griezes momentu, izmantojot ECO jūgvārpstu, savukārt, strādājot ar nomināliem apgriezieniem, jūsu rīcībā ir lielas rezerves.

JAUNUMS: no stūres pagriešanas leņķa atkarīgā automātiskā pilnpiedziņa.

Kad augsne uz lauka ir sausa, no stūres pagriešanas leņķa atkarīgā automātiskā pilnpiedziņa var līdz pat 8% samazināt apgriešanās leņķi, tādējādi ļaujot apgriešanās joslā efektīvāk apgriezties un samazināt riepu dilšanu. Tas arī ļauj vieglāk strādāt uz velēnas, novākt zāli un veikt lauka darbus.

ĒRTA UN PRECĪZA VADĪBA

Daudzfunkciju vadības svirā integrētais ELECTROPILOT ļauj viegli strādāt ar frontālo iekrāvēju un ķīpu presi, kā arī veikli apgriezties laukmalā. Jūs varat veikt jebkuru uzdevumu, nenoņemot labo roku no daudzfunkciju vadības sviras, kas ērti novietota elkoņbalstā. Tāpēc jūs nenogurstat, varat darbināt agregātus ar lielāku precizitāti un palielināt darba ātrumu – piemēram, lietojot priekšā-aizmugurē pievienotu pļaujmašīnu vai rindsējmašīnas kombināciju. 

JAUNUMS: STRĀDĀJIET AR 110 VAI 150 L/MIN

ARION versijām CIS un CIS + ir pieejamas uz slodzi reaģējošās Load-sensing sistēmas, kas nodrošina hidraulisko jaudu 110 l/min vai 150 l/min. Mainīgas ražības hidrauliskie sūkņi padod tikai tik daudz eļļas, cik tas patiešām ir nepieciešams, lai varētu veikt konkrēto darbu. 150 l/min sistēma ir pietiekama, lai bez piepūles un jaudīgi varētu strādāt pat ar lieliem hidraulikas patērētājiem, piemēram, ar pneimatiskām sējmašīnām. Un, kad jums nav nepieciešama maksimālā hidrauliskā jauda, jūs varat darbināt ARION 400 ar samazinātiem dzinēja apgriezieniem un ietaupīt vērtīgo degvielu. 

IZBAUDI BRĪVĪBU. JAUNAIS ARION 400.
 

 

3 KABĪNES VEIDI

Standarta versija

ARION bāzes versijā mehāniski darbināmie hidroizvadi (2) izvietoti labās puses konsolē kopā ar Multipad (1), kurā atrodas transmisijas vadības ierīces. Pa rokai ir arī virkne citas aprīkojuma opcijas, kuras jūs varat precīzi izvēlēties, lai veiktu pareizos iestatījumus: HEXASHIFT transmisija biežai lietošanai pa ceļu vai FLEXPILOT darbiem ar frontālo iekrāvēju. Koncentrējieties uz to, kas ir svarīgi.

JAUNUMS: CIS versija

Ja jūs papildus mehāniski darbināmiem hidroizvadiem (2) vēlaties vairāk iestatījumu opciju, pareizā izvēle būs CIS versija. Elkoņbalstā iebūvētā daudzfunkciju vadības svira (1) piedāvā lielākas ērtības. Ar CIS displeju (3) un papildu transmisijas displeju (4) jūs varat uzreiz pārredzēt visus iestatījumus. CIS versijā ir arī divi elektroniski daribāmi hidroizvadi, kurus var lietot, lai vadītu frontālo iekrāvēju, priekšējo uzkari vai papildu hidroizvadu aizmugurē.

JAUNUMS: CIS+
CIS+ piedāvā iespaidīgu komforta līmeni un intuitīvu dizainu ar daudzfunkciju vadības sviru (1) un elektroniski darbināmiem hidroizvadiem (2). Neskatoties uz tā patīkamo vienkāršību, tam piemīt visa nepieciešamā funkcionalitāte un visas tās automātiskās funkcijas, kādas vajadzīgas efektīvam un bez piepūles veicamam darbam. 7 collu CIS krāsu displejs (3), kas iebūvēts A statnī, apvienojis displeja un iestatījumu iespējas transmisijai, elektroniski darbināmiem hidrozvadiem, F taustiņiem un CSM laukmalu programmai. CIS+ ir viss, ko jūs varētu vēlēties.

Kabīnes komforts

Saprotams un loģisks izkārtojums.

Mērinsrumentu panelis ir uzstādīts uz pilnībā regulējama stūres statņa. Tas griežas kopā ar statni, lai varētu vienmēr pārredzēt visas vadības ierīces.

JAUNUMS: neslīdoša ādas stūre.

Izturīgā ādas stūre nodrošina drošu saķeri un, neatkarīgi no tās pozīcijas, ļau pārredzēt mērinstrumentu paneli.

JAUNUMS: Grammar Dual Motion sēdeklis.

Zemu svārstību pneimatiskais sēdeklis paredzēts, lai aizsargātu jūsu muguru. Lai 15" leņķī pagrieztos darba agregāta virzienā, kopā ar jums griežas arī sēdeklis un galvas balsts.

Viss ir pārskatāms.

Termināļa stiprinājuma konsolei var ērti piekļūt, bet tai pašā laikā tā netraucē pa labās puses durvīm iekāpt kabīnē.

Uztur vēsumu.

Zem pasažiera sēdekļa atrodas dzesētājs, kurā var ielikt divas 1.5 litra pudeles un uzkodas. Ideāla vieta, kur ieturēt pusdienas.

JAUNUMS: LED darba lukturi.

Ja darbs jāveic diennakts tumšajā laikā, var uzstādīt līdz pat astoņiem LED darba lukturiem, un tad zona ap ARION ir gandrīz tikpat gaiša kā dienā.

JAUNUMS: Bluetooth mobilā tālruņa savienojums.

Iebūvētā Bluetooth brīvoku ierīce ar ārēju mikrofonu ļauj jums no kabīnes ērti piezvanīt.

PANORAMIC kabīne ar izcilu redzamību.

Ideāli piemērota darbam ar frontālo iekrāvēju: nepārtrauktā redzamības zona no operatora perspektīvas sasniedz 90º leņķi. Šāda unikāla kabīnes konstrukcija, kurai nav šķērsstatņu, piedāvā augstākā līmeņa drošību un komfortu. No grīdas līdz griestiem nedalītā, 2,41 m2 lielā stiklotā priekša nodrošina optimālu redzamību.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS JUMS SNIEGS MŪSU TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVJI

Guntis Kaņepe
Tirdzniecības pārstāvis Zemgalē
guntis.kanepe@ba-machinery.lv
+371 22024414

Mārtiņš Kiziks
Tirdzniecības pārstāvis Zemgalē
martins.kiziks@ba-machinery.lv
+371 29446859

Aleksandrs Baranovskis
Tirdzniecības pārstāvis Kurzemē
aleksandrs.baranovskis@ba-machinery.lv
+371 27897895

Māris Metla
Tirdzniecības pārstāvis Kurzemē
maris.metla@ba-machinery.lv
+371 26199912

Andis Baltiņš
Tirdzniecības pārstāvis Vidzemē
andis.baltins@ba-machinery.lv
+371 22024403

Jānis Trokša
Tirdzniecības pārstāvis Sēlijā un Latgalē
janis.troksa@ba-machinery.lv
+371 26303785

Māris Čepeļs
Tirdzniecības pārstāvis Latgalē
maris.cepels@ba-machinery.lv
+371 29425464